KONST / Litografier / Litografi 9884340
nr 988 4340
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), onumrerad, motivet: 42x29
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:49:37
500 kr
700 kr
19 okt
Peter Dahl (f. 1934)